درباره ما

سازمانی متفاوت، دیدگاهی متفاوت و خدماتی متفاوت

مجموعه هلدینگ تکنیک توسط تیمی از نخبگان، مخترعین، اساتید دانشگاه و تجار راه اندازی شده و زنجیره ای از خدمات خاص و منحصر بفرد را ارائه می دهد. در مجموعه تکنیک نوآوری و خلاقیت، اشتغالزا بودن، توجه به نیازهای اساسی مردم، رفع مشکلات اقتصادی کشور و حمایت از نخبگان ملاک اصلی خدمات است.

ما بر این باوریم که وقتی دولت در حل مشکلات ناتوان است ، کلید حل مشکلات کشور در دست بخش خصوصی است. باید همه دست در دست دهم برای حل مشکلات کشور تلاش کنیم و هر کس در حد توان و تخصص خود وارد میدان شود.

ما کشوری داریم سرشار از فرصت و ظرفیت. دریایی از نعمتهای خداوند و باور داریم که اگر بنشینیم و منتظر بمانیم که دیگران مشکل ما را حل کنند هرگز اتفاق مثبتی نخواهد افتاد.  پس با تمام توان در راه پیشرفت و رشد و شکوفایی کشور و رفاه مردم عزیزمان تلاش خواهیم کرد.

ما بر این باوریم که بازار خراب و تحریم و محدودیتهای اینچنینی فقط باعث افزایش خلاقیت و درک بیشتر ما از اهمیت تلاش و کوشش است. 

ما نمی نشینیم تا ما را استخدام کنند. ما اشتغال ایجاد می کنیم و به همدیگر کمک می کنیم تا درآمدمان را افزایش دهیم. کارآفرینی می کنیم، نوآوری می کنیم، از مخترعین و نوابغ کشورمان حمایت می کنیم و به نیازمندان کمک می کنیم تا دیگر نیازمند نباشند.

ویژگی های خاص خدمات هلدینگ تکنیک
نوآوری و خلاقیت

کلیه خدمات تکنیک دارای نوآوری و خلاقیت است. تکنیک فقط خدماتی را ارائه می نماید که سایر سازمانها توان ارائه باکیفیت آن خدمات را ندارند.

ایجاد اشتغال

کلیه خدمات تکنیک طوری برنامه ریزی شده اند که منجر به ایجاد اشتغال شوند. اشتغال جوانان و خانواده های نیازمند در اولویت است.

رفع نیازهای اساسی مردم

رفع نیازهای اساسی مردم عزیز کشورمان در صدر اولویتهای تکنیک است. به طور کلی خدماتی که منجر به رفع این نیازها شوند در اولویت قرار می گیرند.

راه حل تمام مشکلات کشور عزیزمان
باور توانایی جوانان و تکیه بر ظرفیتهای داخلی
خلاقیت و نوآوری
آیا سوالی دارید درباره ما ؟
اگر می خواهید با مجموعه تکنیک همکاری کنید

1

باید دغدغه حل مشکلات مردم را داشته باشید

تکنیک از عده ای از نخبگان و متخصصین دغدغه مند کشور تشکیل شده است که همگی با تمام وجود برای حل مشکلات موجود تلاش می کنند و باور دارند که با همکاری و تلاش میتوان به تمام مشکلات غلبه کرد

2

باید پرانرژی، خلاق، پیگیر و منظم باشید

تکنیک از افرادی تشکیل شده که همگی پرانرژی، خلاق، پیگیر و منظم هستند و بدیهی است افرادی می توانند در چنین تیمی دوام داشته باشند که دارای روحیات مشابهی باشند.